Мережевий зарядний пристрій Gembird TA-UC-2AC12-01-BK (USB Type A + USB Type C)

- В наявності 3 од.
- Код: 203258
156 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вихідний струм 2.4 A,
● Вихідний роз'єм USB-A, USB-C,
● Вихід USB-A1/C: 5 В 2.4 А (макс. 12 Вт),
● Вихід USB-A1 + C: 5 В 2.4 А (макс. 12 Вт)
● Вихідний роз'єм USB-A, USB-C,
● Вихід USB-A1/C: 5 В 2.4 А (макс. 12 Вт),
● Вихід USB-A1 + C: 5 В 2.4 А (макс. 12 Вт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 45 мм |
| Виходи | USB-A1/C: 5 В 2.4 А (макс. 12 Вт), USB-A1 + C: 5 В 2.4 А (макс. 12 Вт) |
| Довжина: | 140 |
| Потужність | 12 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 45 x 140 мм |
| Тип пристрою | Адаптери |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴

