Мережевий зарядний пристрій Gembird TA-UC-PDQC20-W-01 (USB Type A + USB Type C)

- В наявності 5 од.
- Код: 203256
273 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вихідний струм 3 A,
● Вихідний роз'єм USB-A, USB-C,
● USB Type-A: DC 5В/3A, 9ВВ/2A, 12В/1.5A 18 Вт,
● USB Type-C: DC 5В/3A, 9В/2.22A, 12В/1.66A 20 Вт,
● A+C : DC 5В/3.4A 15 Вт
● Вихідний роз'єм USB-A, USB-C,
● USB Type-A: DC 5В/3A, 9ВВ/2A, 12В/1.5A 18 Вт,
● USB Type-C: DC 5В/3A, 9В/2.22A, 12В/1.66A 20 Вт,
● A+C : DC 5В/3.4A 15 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Довжина | 140 мм |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Виходи | USB Type-A : DC 5В/3A, 9ВВ/2A, 12В/1.5A 18 Вт, USB Type-C : DC 5В/3A, 9В/2.22A, 12В/1.66A 20 Вт, A+C : DC 5В/3.4A 15 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 45 x 140 мм |
| Тип пристрою | Адаптери |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴

