Мережевий зарядний пристрій Gembird TA-UC-PDQC65-01-BK (USB Type A + USB Type C)

- В наявності 5 од.
- Код: 203255
796 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вихідний струм 5 A,
● Вихідний роз'єм USB-A, USB-C,
● USB Type-A: DC 5В/3A, 9В/3A, 12В/2.25A,
● USB Type-C1/С2: DC 5В/3A, 9В/3A, 12В/3A, 20В/3.25А 65 Вт,
● A+C: DC 5В/3A 63 Вт
● Вихідний роз'єм USB-A, USB-C,
● USB Type-A: DC 5В/3A, 9В/3A, 12В/2.25A,
● USB Type-C1/С2: DC 5В/3A, 9В/3A, 12В/3A, 20В/3.25А 65 Вт,
● A+C: DC 5В/3A 63 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Довжина | 140 мм |
| Потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Виходи | USB Type-A: DC 5В/3A, 9В/3A, 12В/2.25A , USB Type-C1/С2: DC 5В/3A, 9В/3A, 12В/3A, 20В/3.25А 65 Вт, A+C : DC 5В/3A 63 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 140 мм |
| Тип пристрою | Адаптери |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796 ₴

