● Модель: CR123A,
● Тип виробу: Li/MnO₂,
● Номінальна ємність (мАг): 1500,
● Діапазон робочих температур: -40℃~+70℃,
● Номінальна напруга (B): 3,0,
● φ17 x 34,5 мм,
● Вага: 20 г
● Тип виробу: Li/MnO₂,
● Номінальна ємність (мАг): 1500,
● Діапазон робочих температур: -40℃~+70℃,
● Номінальна напруга (B): 3,0,
● φ17 x 34,5 мм,
● Вага: 20 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | CR123A |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1500 мА•г |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 34.5 мм |
| Вихідна напруга | 3В В |
| Довжина: | 30 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 15 x 30 мм |
| Розміри | Ω17X 34.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


