Аккумулятор Videx Li-Ion 18650 3400mAh

● Категорія: Акумулятори літій-іонні,
● Напруга: 3.7 В,
● Ємність батарейки, мА•годину: 3400,
● Розміри: D18-H65 мм
● Напруга: 3.7 В,
● Ємність батарейки, мА•годину: 3400,
● Розміри: D18-H65 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 3400 мА•г |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 20 мм |
| Вихідна напруга | 3.7 В В |
| Довжина: | 65 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 20 x 65 мм |
| Розміри | 18650 |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴

