Акумулятор високотоковий літій-іонний INR21700 Westinghouse 40А +60С 4000мА•г

- В наявності
- Код: 203240
367 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора Li-Ion
● Ємність акумулятору 4000 мАг
● Напруга 3.7 В
● Струм заряду 0.8 А
● Мінімальна робоча температура -10 град.
● Максимальна робоча температура 60 град.
● Ємність акумулятору 4000 мАг
● Напруга 3.7 В
● Струм заряду 0.8 А
● Мінімальна робоча температура -10 град.
● Максимальна робоча температура 60 град.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4000 мАг |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 70 мм |
| Вихідна напруга | 3.7 В В |
| Довжина: | 20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 70 x 20 мм |
| Розміри | INR21700 |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴

