Генератор бензиновий Karcher PGG 2.8/3кВт 230В (1 фаза) електростарт AVR

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203238
24 264 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Паливо бензин,
● Вихідна напруга 230 В,
● Номінальна потужність 2.8 кВт,
● Максимальна потужність 3 кВт,
● Кількість фаз 1 фаза,
● Об'єм двигуна 208 см3,
● Об'єм паливного бака 15 л,
● Тип запуску електростартер,
● Індикатор рівня палива,
● Час безперервної роботи 6.5 г при 100% потужності,
● Функції датчик рівня палива, індикатор роботи двигуна, система захисту від нестачі мастила та перевантаження, 1-фазна штепсельна розетка типу F (із захисним контактом)
● Вихідна напруга 230 В,
● Номінальна потужність 2.8 кВт,
● Максимальна потужність 3 кВт,
● Кількість фаз 1 фаза,
● Об'єм двигуна 208 см3,
● Об'єм паливного бака 15 л,
● Тип запуску електростартер,
● Індикатор рівня палива,
● Час безперервної роботи 6.5 г при 100% потужності,
● Функції датчик рівня палива, індикатор роботи двигуна, система захисту від нестачі мастила та перевантаження, 1-фазна штепсельна розетка типу F (із захисним контактом)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 546 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48600 г |
| Вага брутто | 57120 |
| Вихідна напруга, В | 230 |
| Клас захисту | IP23 |
| Максимальна потужність, Вт | 3000 |
| Номінальна потужність, Вт | 2800 |
| Об'єм двигуна | 208 см3 |
| Паливо | Бензин |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 480 x 470 x 710 мм |
| Розміри | 650 x 430 x 546 мм |
| Тип запуску | Електростартер, AVR |
| Час безперервної роботи | 6.5 г при 100% потужності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 264 ₴


