Кабель для сонячних панелей H1Z2Z2-K 1x 6 червоний (NKK) бухта 100 м

- В наявності 9 од.
- Код: 203236
7 422 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вага кабелю (kg/km) 75,
● Зовнішній діаметр (mm) 6,1,
● Допустиме струмове навантаження (A) 70,
● Електричний опір жили пост. струму при +20°C (Ω/km) 3,39
● Зовнішній діаметр (mm) 6,1,
● Допустиме струмове навантаження (A) 70,
● Електричний опір жили пост. струму при +20°C (Ω/km) 3,39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7700 г |
| Вага брутто | 7700 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 350 |
| Довжина кабеля, м | 100 |
| Переріз, мм2 | 6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 350 x 100 x 350 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Кабель для сонячних панелей |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 422 ₴

