Трансформатор струму 100A:50mA для MultiPlus-II / MultiGrid-II для реалізації PowerControl та PowerAssist, а також для оптимізації власного споживання за допомогою зовнішнього вимірювання струму. Див. технічний опис MultiPlus-II для отримання додаткової інформації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г |
| Вага брутто | 160 |
| Довжина: | 90 |
| Компанія-виробник | Victron Energy |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Особливості | кабель 5м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 70 x 90 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сонячних панелей |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴



