Патч-корд зелений UTP, 1 м, кат. 5e

- В наявності
- Код: 203062
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патч-корд кат. 5е призначений для підключення мережевих пристроїв на швидкості 10 Мбіт/с, 100 Мбіт/с, 1 Гбіт/с. В основі патч-корду кабель на 8 мідних жил перерізом 0.41 мм (26 AWG).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 100 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Компанія-виробник | Kingda |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 20 x 100 мм |
| Тип | UTP cat.5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴

