Патч-корд блакитний 0.25м EServer UTP CAT5e

- В наявності
- Код: 203060
28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Матеріал провідника мідь,
● Довжина кабелю 0.25 м,
● Колір синій,
● Екранування UTP,
● Категорія 5е
● Довжина кабелю 0.25 м,
● Колір синій,
● Екранування UTP,
● Категорія 5е
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 5 мм |
| Довжина: | 170 |
| Довжина кабеля | 0.25 м |
| Компанія-виробник | Kingda |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 5 x 170 мм |
| Тип | UTP 5Е |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴

