Патч-корд червоний EServer UTP CAT5e

влевовправо
- В наявності
- Код: 203059
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Довжина, м 0.25,
● Категорія кат. 5e,
● Екранування UTP,
● Оболонка кабелю PVC(ПВХ)
● Категорія кат. 5e,
● Екранування UTP,
● Оболонка кабелю PVC(ПВХ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 г |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 100 |
| Довжина кабеля | 0.25 м |
| Компанія-виробник | Kingda |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 10 x 100 мм |
| Тип | RJ-45 Cat-5e UTP |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴


