Патч-корд 1 м кат. 5e червоний UTP

- В наявності
- Код: 203058
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Категорія: cat 5e,
● Перетин жил: 26 AWG,
● Екранування: UTP,
● Довжина, м: 1,
● Оболонка: PVC
● Перетин жил: 26 AWG,
● Екранування: UTP,
● Довжина, м: 1,
● Оболонка: PVC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 100 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Компанія-виробник | Kingda |
| Країна-виробник | Китай |
| Переріз | 26 AWG |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 20 x 100 мм |
| Тип | UTP cat 5E |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴

