Патч-корд сірий 1м UTP CAT5e

- В наявності
- Код: 203055
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Довжина, м 1,
● Екранування UTP,
● Категорія кат. 5e,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Матеріал Мідь
● Екранування UTP,
● Категорія кат. 5e,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Матеріал Мідь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 150 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Компанія-виробник | Kingda |
| Країна-виробник | Китай |
| Оборонка | PVC(ПВХ) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 10 x 150 мм |
| Тип | UTP кат. 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴

