Ковпачок використовують для захисту та золяції з'єднання кабелю та конектора, допомагає запобігати перегинам проводів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 180 г |
| Вага брутто | 180 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 140 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | пакування (100 шт) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 50 x 140 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴


