Конектор (100 шт/уп.) Ritar RJ-45 8P8C UTP Cat-5 Q100 Red

● Екранування UTP,
● Категорія 5,
● Інтерфейси RJ-45,
● Тип з'єднання Обтиск
● Категорія 5,
● Інтерфейси RJ-45,
● Тип з'єднання Обтиск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 270 |
| Компанія-виробник | Ritar |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | RJ-45 UTP-cat.5 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 30 x 270 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴

