● Кількість портів 24,
● Екранування FTP,
● Категорія кат. 6,
● Конструкція 19″ ,
● Висота, U 1 ,
● Тип конектора RJ-45
● Екранування FTP,
● Категорія кат. 6,
● Конструкція 19″ ,
● Висота, U 1 ,
● Тип конектора RJ-45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 820 г |
| Вага брутто | 820 |
| Довжина: | 500 |
| Компанія-виробник | E-server |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 24 порти 19| 1U STP Cat6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 50 x 500 мм |
| Тип пристрою | Патч-панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴




