Патч-корд UTP, 1 м, кат. 5e, сірий Kingda PAUT3100

- В наявності
- Код: 203056
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патч-корд UTP, 1 м, кат. 5e, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 130 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Компанія-виробник | Kingda |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 20 x 130 мм |
| Тип | UTP cat.5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴

