Iзоляцiйна стрiчка бiла 0.17х18 мм 25 м UNIFIX ETU-25W

Ізолента 0,17ммx18ммx25м біла (універсальна) UNIFIX ETU-25 White
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UNIFIX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 18 мм |
| Довжина: | 80 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 20 x 80 мм |
| Розміри | 0.17х18 мм 25 м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 0.17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴

