Iзоляцiйна стрiчка чорна 0.14х17 мм 25 м APRO ET-25B

Iзоляцiйна стрiчка чорна 0.14х17 мм 25 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 75 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 20 x 75 мм |
| Розміри | 17 мм х 25 м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴

