Сонячна панель VIA Energy SC-200 200Вт

влевовправо
Легка та зручна для подорожей сонячна панель потужністю 200 Вт ідеально підходить для кемпінгу та активного відпочинку. Зарядіть свою портативну зарядну станцію всього за кілька годин, щоб живити такі необхідні речі, як кавоварка та ноутбук. Підключіть до портативної електростанції або домашньої резервної системи для швидшої та зручнішої зарядки. Сонячні панелі виготовлені з високоефективних монокристалічних кремнієвих елементів. З чудовим коефіцієнтом перетворення енергії 20-21%, ви можете отримати більше енергії з кожної клітини. Усі сонячні панелі використовують універсальний роз’єм MC4, тому їх можна використовувати практично з будь-якою портативною електростанцією стороннього виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIA Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7800 г |
| Вага брутто | 7800 |
| Висота | 80 мм |
| Номінальна потужність, Вт(Pmpp) | 200 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 540 x 80 x 590 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 826 ₴




