Сонячна панель VIA Energy SC-100SF21 100Вт

влевовправо
Легкі та зручні для подорожей сонячна панель потужністю 100 Вт ідеально підходить для кемпінгу та активного відпочинку. Зарядіть свою портативну зарядну станцію всього за кілька годин, щоб живити такі необхідні речі, як ноутбук. Підключіть до портативної електростанції або домашньої резервної системи для швидшої та зручнішої зарядки. Сонячні панелі виготовлені з високоефективних монокристалічних кремнієвих елементів. Одні з найефективніших елементів від Sunpower з ККД більше 24%. Усі сонячні панелі використовують універсальний роз’єм DC5521, тому їх можна використовувати практично з будь-якою портативною електростанцією стороннього виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIA Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4300 г |
| Вага брутто | 4280 |
| Вага (кг) | 4.3 кг |
| Висота | 70 мм |
| Коефіцієнт корисної дії | 24% |
| Напруга холостого ходу, В (Voc) | 23.76 |
| Номінальна напруга, В(Vmpp) | 19.8 |
| Номінальна потужність, Вт(Pmpp) | 100 |
| Номінальний струм, А (Impp) | 5 |
| Особливості | клітинки Sunpower, порт DC5521 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 600 x 70 x 630 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Струм короткого замикання, A (Isc) | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 992 ₴




