Колодка четверна з/к і заглушками 4x16 (каучук) ERKA 6004

- В наявності 4 од.
- Код: 203725
241 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка четверна з/к і заглушками 4x16 (каучук)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERKA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32 г |
| Вага брутто | 0.32 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 300 |
| Заземлення | Підтримує |
| Компанія-виробник | ERKA |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | із заглушкою |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 70 x 300 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴

