Бокорізи Pro'sKit 1PK-101-E

Зручні нековзаючі ручки. Матеріал - сталь SK7. Довжина - 130 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 220 |
| Матеріал | сталь SK7 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 20 x 220 мм |
| Розміри | довжина -130 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴

