Захисні окуляри Proskit MS-710

Захист від ультрафіолетового випромінювання UV-400. Протитуманне покриття лінз для чіткості. Міцна лінзи забезпечують ударостійкість та стійкість до подряпин. 4 положення налаштування дужок – підходять більшості людей. Товар відповідає вимогам стандартів ANSI-Z87.1-2003 и GB14866-2006.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 55 мм |
| Довжина: | 160 |
| Особливості | захист від ультрафиолету UV-400 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 45 x 160 мм |
| Розміри | товщина лінз -2.0 мм, розміри лінз (д х ш) -140х55 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

