Професійний модульний кримпер, призначений для обжима конекторів 10p/10c, AMP 8P8C/RJ45, 6P6C RJ12, 6P4C RJ11, 4P2C/4P4C RL22. Паралельний обжим всіх жил кабеля. Виготовлені з вуглецевої сталі S45C. Змінні леза Pro'sKit 5PK-376K-Blade (6 шт/уп) в комплект не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 580 г |
| Вага брутто | 580 |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 290 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 35 x 290 мм |
| Розміри | 205 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | для обтискання 10p/10c, AMP 8P8C/RJ45, 6P6C RJ12, 6P4C RJ11, 4P2C/4P4C RL22 |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 281 ₴


