Подовжувач 3х3м із заземленням Makel

Подовжувач Makel MGP133 3 гнізда 3 м із заземленням спрощує процес підключення кількох пристроїв до одного джерела живлення. Електроприлади та оргтехніка часто використовуються на відстані від стаціонарних розеток, що суттєво ускладнює процес організації робочої зони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 200 |
| Довжина кабеля, м | 3 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 3 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 60 x 200 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴

