Подовжувач 6x2м з заземленням Makel

Тип установки: універсальний. Додаткове оснащення: без кнопки вимкнення, із заземленням. Кількість розеток: 6 шт. Ступінь захисту: IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 г |
| Вага брутто | 420 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 315 |
| Довжина кабеля, м | 2 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 45 x 315 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴

