Сумка на пояс Pro'sKit ST-2012H

Основне відділення та бокові конусоподібні кишені без дна, передня кишеня, металевий кронштейн.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 380 г |
| Вага брутто | 380 |
| Висота | 235 мм |
| Довжина: | 95 |
| Матеріал | 600D поліестр |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 40 x 230 мм |
| Розміри | 305х235х95 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063 ₴

