Cтріппер (зачистка) Pro'sKit 8PK-CT001

Універсальний інструмент для UTP/STP проводів. Можливість зачистки проводів 3-х різних діаметрів. Містить пристосування для установки проводів у роз'єм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 155 мм |
| Довжина: | 15 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 155 x 15 мм |
| Розміри | 94 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | забивка витої пари для кросс-панелей з можливістю зачистки витої пари і круглого кабеля |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴

