Паяльник Pro'sKit 8PK-S120NB-40

Компактний високоякісний паяльник з довговічним жалом, незамінний для ремонту та обслуговування радіоелектронної техніки. Жало SI-S120T-4B. Нагрівальний елемент 5PK-S120NB-40H.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 220 г |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 300 |
| Метод роботи | температура -480 °C ± 10 % |
| Особливості | живлення -220 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 300 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537 ₴

