Набір викруток Pro'sKit SW-9106

Нековзке фігурне руків'я з полівінілхлориду. Матеріал леза - сталь хроммолібденванадієва AISI 8660. Спеціальне стійке до механічних пошкоджень покриття жала чорного кольору. Намагнічений кінець.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 320 г |
| Вага брутто | 320 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 275 |
| Матеріал | сталь Cr-Mo-V AISI8660 |
| Особливості | шліцева 89101A, шліцева 89102A, шліцева 89107A, хрестова 89101B, хрестова 89102B, хрестова 89107B |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 20 x 275 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

