Викрутка хрестовидна Pro'sKit 89413B

Зручна поліпропіленова ергономічна ручка викрутки. Матеріал леза - сталь хромванадієва AISI 6150. Спеціальне стійке до механічних впливів покриття жала чорного кольору. Намагнічений кінчик жала.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 260 |
| Матеріал | сталь хромванадієва AISI 6150 |
| Особливості | хрестування (hilips) #2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 30 x 260 мм |
| Розміри | довжина леза -107 мм, довжина ручки -153 мм, загальна довжина -260 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴

