Щипці-круглогубці Pro'sKit 1PK-055S

Зручні нековзкі ручки з ПВХ ізоляцією. Зворотня пружина. Насічка на робочих гранях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 190 |
| Матеріал | сталь S45C, HRC 43±3 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 25 x 190 мм |
| Розміри | 130 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴

