Пінпоінтер Garrett Pro-pointer AT

влевовправо
Пінпоінтер повністю водонепроникний і може занурюватися у воду на глибину до 3-х метрів. Зовнішній вигляд піну впадає у вічі, тепер він яскраво-помаранчевий. З таким кольором втратити його буде неможливо, тим більше враховуючи функцію втраченого пристрою, яка дає сигнал, якщо прилад тривалий час увімкнений і не активний. Для керування є стандартна кнопка. На верхній частині знаходиться ліхтарик. Також новий піноінтер обладнаний спеціальним скребком для очищення предметів. Перебуватиме він безпосередньо на робочій області пінпоінтера. Слід зазначити функцію наближення до предмета – що ближче предмет, то більше частота сигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garrett |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Загальні | |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 300 |
| Вага (кг) | 0.2 |
| Живлення | 9В крона |
| Особливості | роб. темп. від -20ºC до 54ºC, клас захисту ІР 68, ліхтарик, регульована чутливість, лінійка з маркуванням у см. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 55 x 245 мм |
| Розміри | 22.9 х 3.8 х 2.2 см |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 969 ₴


