Протиаерозольний фільтр 3M™ 6035 Р3 захищає органи дихання від твердих та рідких аерозольних частинок. Підходить для використання з напівмасками серій 6000, 7500, 6500QL, а також з повнолицевими масками серії 6000. Легкий фільтр, що чинить низький опір диханню і легко встановлюється засобами захисту органів дихання.
● Ключовий фактор ефективності досягається за рахунок якості фільтруючого матеріалу,
● Використання з напівмасками при гранично допустимій концентрації домішок у повітрі до 50 ГДК,
● Застосування з повнолицевими масками при гранично допустимій концентрації домішок у повітрі до 200 ГДК,
● Забезпечення високоефективного захисту на рівні Р3 (типу НЕРА) з низьким опором дихання за рахунок великої площі фільтруючого елемента.,
● Герметична та надійна система байонетного кріплення фільтра до повнолицьових масок та напівмасок,
● Застосування у важких умовах та при підвищеній вологості (без зниження рівня захисту) за рахунок міцного пластикового корпусу, що запобігає попаданню твердих та рідких аерозольних частинок,
● Збільшений термін зберігання.
● Ключовий фактор ефективності досягається за рахунок якості фільтруючого матеріалу,
● Використання з напівмасками при гранично допустимій концентрації домішок у повітрі до 50 ГДК,
● Застосування з повнолицевими масками при гранично допустимій концентрації домішок у повітрі до 200 ГДК,
● Забезпечення високоефективного захисту на рівні Р3 (типу НЕРА) з низьким опором дихання за рахунок великої площі фільтруючого елемента.,
● Герметична та надійна система байонетного кріплення фільтра до повнолицьових масок та напівмасок,
● Застосування у важких умовах та при підвищеній вологості (без зниження рівня захисту) за рахунок міцного пластикового корпусу, що запобігає попаданню твердих та рідких аерозольних частинок,
● Збільшений термін зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 120 |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Особливості | Маркування фактором небезпеки Р3, Гранично допустима концентрація (ГДК) при використанні з напівмасками 50, Гранично допустима концентрація (ГДК) при використанні з масками повнолицевими 200 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 20 x 120 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Засоби індивідуального захисту |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴




