Респіратор з клапаном FFP3 3М 9332

● 3-х панельна конструкція дозволяє респіратору адаптуватися до індивідуальних форм обличчя,
● фільтр, що мінімізує опір дихання,
● клапан Cool Flow зменшує теплоутворення, продовжує термін безперервного використання респіратора,
● гофрована верхня панель з носовим затискачем для щільного облягання контурів носа та запобігання запотіванню оптики від повітря, що видихається,
● кольорове маркування гумок оголов'я: червоний – третій клас захисту FFP3.
● фільтр, що мінімізує опір дихання,
● клапан Cool Flow зменшує теплоутворення, продовжує термін безперервного використання респіратора,
● гофрована верхня панель з носовим затискачем для щільного облягання контурів носа та запобігання запотіванню оптики від повітря, що видихається,
● кольорове маркування гумок оголов'я: червоний – третій клас захисту FFP3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 250 |
| Додаткові характеристики | Клас захисту FFP3 |
| Особливості | Ступінь захисту до 50 ГДК |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 30 x 250 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Засоби індивідуального захисту |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴

