Iзоляцiйна стрiчка жовта APRO 0.14х17 мм 20 м

Довжина 20м. Матеріал ПВХ. Товщина 0,14мм. Ширина 17мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 70 x 20 мм |
| Розміри | 0.14х17 мм 20 м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 0.14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴

