Термос 1.0 л Naturehike NH19SJ010

влевовправо
Легкий термос Naturehike на 1000 мл із високоякісної нержавіючої сталі – необхідна річ для активного відпочинку та туризму. Він стане для вас незамінним аксесуаром у будь-якій подорожі або у повсякденному житті. Термос виготовлений з якісної нержавіючої сталі марки AISI 304SS, високоякісна конструкція термоса з подвійними стінками зберігає холодні/гарячі напої довгий час утримує тепло до 24 годин. Особливості: широка горловина, ультралегка, матове покриття. Вага: 536 г, 1000 мл, Розмір: 9.3х30 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 640 |
| Вага, г | 536 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 100 |
| Матеріал | нержавіюча сталь AISI 304SS |
| Об'єм, л | 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 100 x 100 мм |
| Розміри | 9.3х30 см |
| Стан | Нове |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴


