Полиця 19″ 4 точки кріпл., 400мм глиб., перфорована, т.м.1.5мм, чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1560 г |
| Вага брутто | 1560 |
| Висота | 310 мм |
| Довжина: | 50 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | 19" 400 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 500 x 310 x 50 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴


