Колодка потрійна із заглушкою 3*16 (каучук) ERKA 6003

Колодка потрійна ERKA 6003 з заглушками 3 х 16 А (каучук). Кількість роз'ємів: 3. Номінальний струм: 16 А. Напруга: 220-240 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERKA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 250 мм |
| Довжина: | 50 |
| Кількість розеток | 3 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 56 x 250 x 50 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴

