Колодка подвійна із заглушкою 2*16 (каучук) ERKA 6002

Колодка подвійна ERKA 6002 з заглушками 2 х 16 А (каучук). Кількість роз'ємів: 2. Номінальний струм: 16 А. Напруга: 220-240 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERKA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 50 |
| Кількість розеток | 2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 56 x 150 x 50 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴

