Вилка 16А з/к пряма (каучук) ERKA 4001

Вилка ERKA 4001, 16А з / к пряма (каучук). Ступінь захисту IP44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERKA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 224 мм |
| Довжина: | 41 |
| Клас захисту | IP44 |
| Параметри струму | 220-240В,16А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 56 x 224 x 41 мм |
| Тип пристрою | Вилка |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

