Батарейка AAA VARTA LONGLIFE BLI 4 ALKALINE

Електрохімічна система Alkaline, Напруга, В 1,5, Типорозмір AAA, Micro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | AAA |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 100 мм |
| Вихідна напруга | 1,5В В |
| Довжина: | 20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 100 x 20 мм |
| Розміри | AAA, Micro |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Alkaline |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴

