Батарейка 6LR61 VARTA LONGLIFE BLI 1 ALKALINE

Електрохімічна система Alkaline, Напруга, В 9, Типорозмір 9V, E-Block
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | 6LR61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 100 мм |
| Вихідна напруга | 9В В |
| Довжина: | 20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 100 x 20 мм |
| Розміри | 9V, E-Block |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Alkaline |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴

