Джерело живлення для бездротових датчиків і пристроїв Ajax. Літієвий елемент живлення спеціального застосування. Напруга 3 В. Ємність 1600 мА•г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1600 мА•г |
| Вага брутто | 64 |
| Висота | 17 мм |
| Вихідна напруга | 3В В |
| Довжина: | 40 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 17 x 17 x 40 мм |
| Розміри | довжина 25мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Літієвий |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴


