Жовтий Патч-корд E-server UTP, 0.5 м, кат. 5e

Патч-корд неекранований, від компанії E-server™ має довжину 0,5 метра, для чудової передачі сигналу, провідники виготовляються із міді. Кабель категорії 5е захищений від пошкоджень полівінілхлоридною оболонкою та використовується для швидкої та зручної комутації компонентів СКС.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 80 |
| Довжина кабеля | 0.5 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 80 x 80 мм |
| Тип | UTP RJ45 кат.5е |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴

