Красний Патч-корд E-server UTP, 0.5 м, кат. 5e

- В наявності
- Код: 203064
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патч-корд неекранований, від компанії E-server™ має довжину 0,5 метра, для чудової передачі сигналу, провідники виготовляються із міді. Кабель категорії 5е захищений від пошкоджень полівінілхлоридною оболонкою та використовується для швидкої та зручної комутації компонентів СКС.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Вага брутто | 150 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 20 |
| Довжина кабеля | 0.5 м |
| Компанія-виробник | Kingda |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 40 x 20 мм |
| Тип | UTP RJ45 кат.5е |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴

