Патч-панель 19″ під 24 модуля Keystone, 1U із заднім організатором, заземл., чорна Патч-панель

влевовправо
- В наявності 4 од.
- Код: 202975
596 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна патч-панель 24 порти - одна із складових частин структурованої кабельної системи (СКС), призначена для розключення витої пари з боку точки комутації, наприклад в серверній шафі або комутаційній стійці. Можливість комбінувати екрановані модулі (FTP/STP) з модулями без екрану (UTP), Всі порти промарковані цифрами, З лицьової сторони панелі є спеціальні отвори, які дозволяють натиснути на защіпку KeyStone та демонтувати модуль, Патч-панель з кабельним організатором до якого підводяться кабелі та кріпляться пластиковими стяжками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 760 |
| Довжина: | 530 |
| Розмір | 1U |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 55 x 530 мм |
| Тип пристрою | Патч-панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴



