CR123A 3В, для живлення бездротових датчиків та інших пристроїв системи безпеки Ajax, 34.5x17x17 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | CR |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 64 |
| Висота | 17 мм |
| Вихідна напруга | 3В В |
| Довжина: | 17 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 17 x 17 x 40 мм |
| Розміри | 35x17x17 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | батарея CR123A |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴


